Doména na prodej

Ubytování Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa

Ubytování Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa v Českém Švýcarsku. Volné termíny 2022. Rezervace pobytu online. Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa v lokalitě Děčín, Krásná Lípa.

Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa - České Švýcarsko

Ubytování v Českém Švýcarsku 2022. Dovolená v regionu České Švýcarsko, v okresu Děčín - Krásná Lípa. Ubytování se nachází v rekreačním objektu Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa. Užijte si krásnou First Minute dovolenou v Českém Švýcarsku v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 10. září 2022 (sobota) do 17. září 2022 (sobota) dostupné online od cestovní agentury Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je aktuálně v ceně 10472 Kč. Doprava do objektu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Na základě 6 referencí ubytujících návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie pobytu: Ubytování Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa, podzimní First Minute, v ceně 10472,- Kč.

Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa - informace o ubytování

Chalupa je situovaná na klidném, slunném místě, autem snadno přístupná s parkováním u objektu. Poskytuje maximální možnost ubytování pro 11 osob ve 3 ložnicích. V přízemí objektu se nachází nově zrenovovaná  kuchyň s navazujícím obývacím pokojem. Dále se v přízemí nachází koupelna a samostatné WC, které je situováno naproti koupelny. Z chodby v přízemí vedou dřevěné schody do podkroví, kde jsou umístěny tři pokoje. K objektu náleží uzamykatelná garáž, kde je možné ukládat např. kola či kočárky. Kolem chalupy je udržovaná velká zahrada (částečně oplocená) s malým rybníčkem. V rámci zahrady je možné využívat ohniště s lavicemi, dále pak uložené věci v garáži jako např. 2 lavice se stolem pro 8 osob (pivní set), grilovací rošt na oheň, vidlice na opékání a gril na dřevěné uhlí. Celý objekt je zařízen velmi účelně a prakticky tak, aby poskytoval co nejvyšší možné pohodlí pro ubytované.

Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa - České Švýcarsko
Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 •  
  • Úschovna kol a lyží
  • objekt bez přítomnosti majitele
  • zahradní krb nebo gril
  • venkovní posezení
  • televize
  • lednice
   
  • 10 472 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (6 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Perfektní lokalita, krásné ubytování se skvělou zahradou. Ubytování čisté a vše funkční.

  Rekreace v lokalitě České Švýcarsko, týden v okresu Děčín - Krásná Lípa. Ubytování je v rekreačním zařízení Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa. Užijte si nádhernou First Minute dovolenou v Českém Švýcarsku v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 17. září 2022 do soboty 24. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně zarezervujete online u CA Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní prázdniny v Českém Švýcarsku za skvělou cenu 10472 Kč. Doprava do objektu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava v tomto ubytovacím zařízení není zajištěna. Hodnocení Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze) na základě tipů od 6 cestovatelů). Kategorie pobytu: Ubytování Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa, podzimní First Minute, v ceně 10472,- Kč.
  Ubytování Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa
  Chalupa U rybníčku - Krásná Lípa
  Doporučujeme
  👍👍👍👍👍
 •  
  • Úschovna kol a lyží
  • objekt bez přítomnosti majitele
  • zahradní krb nebo gril
  • venkovní posezení
  • televize
  • lednice
   
  • 10 472 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (6 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Perfektní lokalita, krásné ubytování se skvělou zahradou. Ubytování čisté a vše funkční.

  Ubytování v Českém Švýcarsku 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Českém Švýcarsku podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Českého Švýcarska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Českém Švýcarsku vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Českém Švýcarsku žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Praha nebo Rožnov 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Špindlerův Mlýn případně ubytování Šumava 2022. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


  Termíny ubytování v Českém Švýcarsku můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: České Švýcarsko All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Českého Švýcarska - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Českém Švýcarsku - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Českém Švýcarsku podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Českém Švýcarsku s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Českém Švýcarsku.