Doména na prodej|Informace

České Švýcarsko od Invia 2021 / 2022

České Švýcarsko od Invia. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Českém Švýcarsku. Dovolená České Švýcarsko od Invia pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

České Švýcarsko od Invia

Reklama

Českosaské Švýcarsko
★★
 
  • 7 490 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2022 v lokalitě Střední Čechyv Českém Švýcarsku v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Českosaské Švýcarsko, v délce 6 dní. Pobyt v Českém Švýcarsku ve volném termínu pondělí 6. červen až sobota 11. červen, autobusem - autokarem, s odjezdem za 230 dní v ceně 7490,- Kč. Ubytování České Švýcarsko od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Invia, letní First Minute, sportovní, trekkingové.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Reklama

Ubytování v Českém Švýcarsku 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Českém Švýcarsku podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Českého Švýcarska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Českém Švýcarsku vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Českém Švýcarsku žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Vysočina Invia nebo Znojmo Invia? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Adršpach Invia případně České Švýcarsko Invia. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování v Českém Švýcarsku můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: České Švýcarsko All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Českého Švýcarska - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Českém Švýcarsku - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Českém Švýcarsku podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Českém Švýcarsku s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Českém Švýcarsku.